zobacz

Zielono mi - warsztaty

Marta Kula-UlatowskaCentrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, ul. Rynek Górny 6, 32-020 Wieliczka

28-05-2017 | godz. 16:00Na warsztatach dzieci poznają kolor zielony, uczą się go pozyskiwać, poznają odcienie. Mali Malarze opowiadają farbami o Zieleni.

Warsztaty ArtEko prowadzi Marta Kula-Ulatowska, malarz i ogrodnik w jednym. Celem warsztatów jest rozmalowanie dzieci, wtajemniczenie w techniki malarskie, uwolnienie dziecięcej wyobraźni. Dzieci uczą wypowiadać się poprzez sztukę. Tematem jest zawsze natura. Warsztaty przybliżają dzieciom otaczający je zielony świat roślin, żyjących w nim zwierząt. Zaznajamiają z tradycją polskiego ogrodu, zapoznają dzieci z kwiatami, krzewami, drzewami rosnącymi w ogrodzie, elementami projektowania zielonej przestrzeni, uczą odpowiedzialności, troski i dbałości o otaczający nas świat przyrody.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Dla wszystkich małych Malarzy i Ogrodników! Także z Rodzicami i Dziadkami.

Wydarzenia odbywają się na Rynku Górnym w Wieliczce, w razie niepogody w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, ul. Rynek Górny 6http://www.ckit.wieliczka.eu/warsztaty-w-ramach-12-festiwalu-swieta-ogrodow/ mapa